| Currency Conversion as of 00:00 28th May, 2026 | ||||
|---|---|---|---|---|
| THESE RATES ARE CURRENT MARKET APPROXIMATES AND MAY NOT BE EXACT | ||||
| Australlian Dollar | 15,611 | |||
| Switzerland Francs | 8,773 | |||
| Denmark Kroner | 71,624 | |||
| Euro | 9,584 | |||
| United Kingdom Pounds | 8,300 | |||
| Russia Rubles | 789,448 | |||
| Singapore Dollars | 14,230 | |||
| Hong Kong Dollars | 87,230 | |||
IWC Portofino Automatic Ladies Watch – 34mm iw357401
|
Retail Price
$13,100 |
Discount
15% |
Your Price
$11,135 |
| Brand | IWC |
| Collection | Portofino |
| Model/Ref | iw357401 |
| Retail Price | $13,100 |
| Discount | 15% |
| Your Price | $11,135 |
| Case Material | 18kt Rose Gold |
| Dial Color | Silver |
| Bracelet / Strap | Alligator/Crocodile Leather |
| Movement | Automatic |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Case Back | Solid |
| Case Diameter | 34mm |
| Warranty | N/A |
| Case Thickness | 8.6mm |
| Water Resistance | 30m |
Category: Portofino.
//
Description
IWC Portofino Automatic Ladies Watch – 34mm iw357401
Ref # iw357401
Features
- Polished 18kt rose gold case
- Silver dial
- 12 diamond hour markers
- Automatic movement with an approximate power reserve of 42 hours
Condition
Watch is pre-owned in LNIB – Like New in Box and totally unworn.
It comes 100% complete with all presentation boxes, booklets and warranty information
Please feel free to contact our sales office with any questions.
Related Products
Product Description
IWC Portofino Automatic Ladies Watch – 34mm iw357401
Ref # iw357401
Features
- Polished 18kt rose gold case
- Silver dial
- 12 diamond hour markers
- Automatic movement with an approximate power reserve of 42 hours
Condition
Watch is pre-owned in LNIB – Like New in Box and totally unworn.
It comes 100% complete with all presentation boxes, booklets and warranty information
Please feel free to contact our sales office with any questions.
U.S.A. 1-800 438-9095








timepiecetrader.com